fbpx

Saulės elektrinės
namams

Stipri investicija tiems, kurie nebijo skaičiuoti.

Viskas iš vienų rankų...

Pirminės konsultacijos telefonu metu išsiaiškiname jūsų poreikius ir galimybes, instruktuojame apie pirmuosius žingsnius, kuriuos reikia atlikti (jei dar nėra gautos ESO sąlygos), atsakome į visus jums rūpimus klausimus. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, pateikiame optimaliausią pasiūlymą.

Esant poreikiui, nemokamai atvykstame objekto apžiūrai ir įvertiname technines įrengimo galimybes (pavyzdžiui, ar pakanka stogo ploto norimai saulės elektrinei), bei aplinkos veiksnius (stogo kryptį, šešėliavimą).

Pagal konsultacijų ir objekto apžiūros metu suderintas sąlygas, paruošiame saulės elektrinės įrengimo sutartį pasirašymui.

Pasirašius sutartį pristatome įrangą, suderiname patogų įrengimo laiką (elekrinės įrengimas paprastai trunka 1-2 dienas). Atliekame saulės elektrinės įrengimo darbus laikantis teisės aktų ir visų saugumo reikalavimų, prijungiame įtampos keitiklį (inverterį) prie interneto tinklo (tam būtina WiFi prieiga), instruktuojame, kaip įjungti/išjungti įtampos keitiklį, bei kaip naudotis išmaniąja programėlė saulės elektrinės gamybos rezultatams stebėti. 

Įrengus saulės elektrinę pateikiame rangovo deklaraciją. ESO, gavę rangovo deklaraciją, per kelias dienas atlieka skaitiklio perparametravimą ir atsiunčia pranešimą, jog tapote gaminančiu vartotoju ir galite įjungti jėgainę.

Jeigu siekiate gauti paramą saulės elektrinei, surenkame ir atsiunčiame visus reikalingus dokumentus. Jums belieka tik pateikti juos APVA agentūrai.

Populiariausi komplektai

Patikrinta. Veikia! Rinkitės iš patikimiausių mūsų bendradarbiavimo su partneriais ir profesionalių montuotojų patirtimi atrinktų saulės jėgainės komplektų.

EKONOMINĖ SAULĖS ELEKTRINĖ

Jinko Tiger Neo 440W

15 metų produkto garantija

N-type technologija

Vienpusis stiklas-plastikas; juodas rėmas

30 metų efektyvumo garantija 87,4%

Temperatūros koeficientas -0.30 %/°C

Inverteris Solis GR3P

10 metų produkto garantija

Efektyvumas 98%

Wi-Fi prieiga

Integruota apsauga nuo viršįtampių

Išmani programėlė

PREMIUM SAULĖS ELEKTRINĖ

Omnispower 430W Nordika NT-5

30 metų produkto garantija

N-type technologija

Dvipusis stiklas-stiklas; visiškai juodas

30 metų efektyvumo garantija 87,4%

Temperatūros koeficientas -0.30 %/°C

Inverteris Solis GR3P

10 metų produkto garantija

Efektyvumas 98%

Wi-Fi prieiga

Integruota apsauga nuo viršįtampių

Išmani programėlė

Sužinokite kainą

Pasinaudokite skaičiuokle ir sužinokite preliminarią saulės elektrinės kainą.

Sužinokite kainą

Kiek kWh elektros energijos suvartojate per metus?
5500 kWh
Kiek vidutiniškai mokate už kWh?
0.17

Rekomenduojama saulės elektrinės galia:

00

Elektrinės kaina su parama:

00

Planuojamas atsipirkimo laikotarpis:

00

Elektrinės kaina be paramos: 00

Atsipirkimo laikotarpis be paramos: 00

Per metus sutaupysite: 00

Saulės elektrinės įrengimas: nuo ko pradėti?​

Iš pirmo žvilgsnio saulės jėgainės įrengimas gali atrodyti painus ir sudėtingas. Nesirūpinkite! Lydėsime Jus kiekviename žingsnyje ir pakonsultuosime visais aktualiais klausimais. Susipažinkite su saulės elektrinės įrengimo procesu pažingsniui:

Gaminančio vartotojo paraiška

Prieš pasirašant elektrinės įrengimo sutartį su rangovu, pirmiausia reikia pateikti gaminančio vartotojo prijungimo paraišką ESO. Tai padaryti galite  savarankiškai ESO savitarnos svetainėje. Jeigu nežinote, kaip tai padaryti, “Žalias vatas” komanda Jus maloniai pakonsultuos.

Prijungimo sąlygos ir sutartis

Pateikus gaminančio vartotojo paraišką ir sumokėjus nustatyto dydžio įmoką (41,89 Eur), kelių dienų bėgyje automatiškai gausite prijungimo sąlygas ir patvirtintą prijungimo sutartį – nieko papildomai daryti nereikės. Gavus patvirtintą prijungimo sutartį, turėsite 9 mėnesių laikotarpį įsirengti saulės elektrinę.

Saulės elektrinės įrengimas

Per saulės elektrinės įrengimo sutartyje nustatytą laikotarpį įrengiame Jūsų saulės jėgainę. Darbus planuojame atsakingai, todėl galite jaustis užtikrintai dėl mūsų įsipareigojimų įrengti Jūsų nuosavą saulės elektrinę laiku. Jei naudojatės APVA parama, įsirengti saulės elektrinę galima bet kada, o paraiška paramai gauti pateikiama po kvietimo paskelbimo.

Rangovo deklaracija

Baigę įrengimo darbus, per 1-2 d.d. pateikiame ESO rangovo deklaraciją, patvirtinančią, jog Jūsų elektrinė įrengta saugiai ir patikimai, laikantis teisės aktų reikalavimų.

Dvipusis elektros skaitiklis

Pateikus rangovo deklaraciją, ESO per 10 d.d. dokumentus patikrins ir nemokamai įrengs dvipusį elektros skaitiklį (jei Jūsų skaitiklis išmanus – operatorius sureguliuos jį per nuotolį). Gavus patvirtinimą iš ESO apie sureguliuotą skaitiklį, saulės elektrinę bus galima įjungti. Įjungimas paprastas – vos vieno mygtuko paspaudimu.

Pasinaudojimas elektros tinklais

Jums beliks nuspręsti, kurį atsiskaitymo būdą už pasinaudojimą elektros tinklais pasirinkti. Galite rinktis vieną iš trijų atsiskaitymo būdų: mokestis už atgautą energijos kiekį, mokestis už leistinos generuoti galios kilovatą ir atsiskaitymas dalimi pagamintos energijos. Daugiau apie tai, kada ir kurį atsiskaitymo planą naudingiausia rinktis, skaitykite čia ->

Jeigu saulės elektrinę įsigijote su APVA parama, paskutinis likęs žingsnis bus dokumentų pateikimas APVA. Visus reikiamus dokumentus surinksime ir atsiųsime – Jums beliks tik persiųsti juos Aplinkos projektų valdymo agentūrai ->

Turite klausimų?

Dažniausiai užduodami klausimai

Pirmiausia svarbu nuspręsti, kokio dydžio saulės elektrinė reikalinga, atsižvelgiant į metinį suvartojimą ir ateities planus (galbūt planuojate įsigyti elektromobilį ar šilumos siurblį?). Vienas saulės elektrinės kilovatas Lietuvoje vidutiniškai pagamina apie 1000 kWh per metus, tad pagal tai turėtumėte orientuotis, kokio dydžio saulės elektrinė jums reikalinga.

Kai nuspręsite dėl elektrinės galingumo, kreipkitės dėl ESO prijungimo sąlygų. Tik gavus prijungimo sąlygas galima įsirengti saulės elektrinę, kitaip negalėsite atidavinėti sukauptos elektros į tinklą.

Visais klausimais nebijokite kreiptis į pasirinktą rangovą - profesionali įmonė padės tiek rasti tinkamiausią sprendimą, tiek jį įgyvendinti.

Nevertėtų iškart nusiminti, jei ESO nesuteikia sąlygų norimo dydžio saulės elektrinei. Tam yra ne viena išeitis - nuo elektros atidavimo į tinklus apribojimo iki elektros kaupimo baterijų. Kiekvienas atvejis individualus ir reikalauja individualaus sprendimo, tad šiuo klausimu drąsiai kreipkitės į rangovą, kuris padės rasti išeitį.

Atsakymas vienareikšmis ir paremtas paprasta matematika - 12% atidavimo į tinklus būdas šiuo metu yra pigiausias. Pavyzdžiui, jei iš 10 kW elektrinės į tinklus patieksite visas 10 000 kWh elektros, vadinasi trūkstamas 1200 kWh turėsite įsigyti iš tiekėjo už sutartą kainą. Pavyzdžiui, jei elektros kaina siekia 0,24 Eur/kWh, per metus sumokėsite 288 eurus. Tuo metu pagal pirmą planą ( mokestis už susigrąžintas kilovatvalandes) tektų sumokėti 490 eurus, o pagal antrą (mokestis už instaliuotą galią) 391 eurą.

Jei ant stogo neįmanoma sutalpinti norimo dydžio saulės elektrinės arba jūsų stogas netinkamas saulės elektrinei (pavyzdžiui, stogas stačiai nukreiptas į šiaurę), patartume apsvarstyti antžeminės saulės elektrinės galimybę.

Jei ir toks variantas neįmanomas, galite pasirinkti statyti didžiausio įmanomo galingumo elektrinę ir trūkstamą elektros dalį įsigyti iš elektros tinklų, arba papildomai įsigyti saulės elektrinės dalį saulės parke.

Jums pagal nuosavybės teisę priklausančiame objekte pagaminta elektra gali būti paskirstyta neribotam skaičiui kitų jums nuosavybės teise priklausančių objektų.

Planas "Namai" naudingiausias tiems, kurie suvartoja nuo 2289 iki 9918 kWh per metus. Planas "Namai+" naudingiausias tiems, kurie suvartoja daugiau nei 9918 kWh per metus. Būtent atsižvelgdami į tai ir turėtumėte pasirinkti jums tinkamą planą.

Jei pagal poreikius teisingai apskaičiavote saulės elektrinės galingumą ir neplanuojate pirkti elektros papildomai, naudingiausia rinktis nemokamą "Standartinis" planą.

Pateikite jus dominančių prekių užklausą ir mes jumis susisieksime artimiausiu metu! Taip pat galite susisiekti telefonu +37064736621 arba el. paštu info@zaliasvatas.lt

Kodėl verta prekes įsigyti pas mus?

Žemos kainos garantija

Užtikriname vienas geriausių produktų kainų rinkoje!

Nemokama pagalba visais klausimais

Konsultuojame jums rūpimais klausimais prieš ir po įsigijimo!