fbpx

Naujas kokybės šuolis

Lietuvos saulės elektrinių rinkoje.

Žalias vatas – naujos kartos saulės elektrinių rangovas. Po įmonės stogu susibūrusios specialistų komandos bendra patirtis siekia virš 700 projektų ant privačių namų ir komercinių pastatų stogų bei ant žemės.

Siekiame nepriekaištingos kliento patirties, todėl atsakingai žiūrime į kiekvieną žingsnį kontakto su klientu metu – nuo pirminės konsultacijos iki techninės priežiūros.

Ką darome dėl jūsų?

Principai, kuriais kasdien vadovaujamės.

Į “Žalias vatas” komandą susibūrėme penkiese: trys 4-7 metų patirtį turintys montuotojai, ir du aukštos kvalifikacijos, ilgametę patirtį turintys elektrikai. Kartu sukauptas žinias pritaikome kokybiškiems, saugiems, ir patikimiems energetikos sprendimams.

Kasdien sekame rinkos tendencijas, siekdami pasiūlyti aukštos kokybės sprendimus už prieinamą kainą. Geriausias kainos ir kokybės santykis – mūsų veiklos principas.

Konkuruojame. Laikomės lanksčių kainų politikos ir neįšaldome kainų tuomet, kai tiekėjų kainos krenta.

Dalijamės žiniomis. Tiek bendraudami su klientais, tiek su pirkėjais, tiek savo publikacijose siekiame kuo aiškesnio supratimo apie kokybiškus saulės elektrinių sprendimus bei įrengimo subtilybes. Tam, kad įsigydami produktą, žinotumėte, ką perkate.

Teikiame platų paslaugų spektrą, kad kliento kelionė būtų kuo paprastesnė. Nors orientuojamės ties saulės elektrinių įrengimu, mūsų kvalifikuoti elektrikai gali padėti išspręsti įvairius susijusius klausimus – įvado galios didinimas, elektrikos tinklo atnaujinimas, elektros instaliacija, varžų matavimas ir t.t.

Kokybė ir dar kartą kokybė. Kokybę stengiamės išlaikyti ties visais šiais aspektais: paslaugų kaina, malonus ir informatyvus bendravimas su klientu, medžiagų kokybė, įrengimo darbų kokybė, įrengimo laikas, techninės priežiūros efektyvumas.

Mūsų atlikti darbai

Pateikite jus dominančių prekių užklausą ir mes jumis susisieksime artimiausiu metu! Taip pat galite susisiekti telefonu +37064736621 arba el. paštu info@zaliasvatas.lt

Kodėl verta prekes įsigyti pas mus?

Žemos kainos garantija

Užtikriname vienas geriausių produktų kainų rinkoje!

Nemokama pagalba visais klausimais

Konsultuojame jums rūpimais klausimais prieš ir po įsigijimo!